Знижки для постійних клієнтів

Постійно працюючи з нами ви отримуєте знижки на товари.

Приймаємо замовлення онлайн 24/7

Зробити замовлення онлаійн на сайті можна цілодобово.

Перевірка і упаковка замовлень

Перевіряємо товар перш ніж відправити його вам.

Швидка доставка по Україні

Робимо доставку через службу Нова Пошта.

Хіти продажів

Торговий майданчик INFOTV оптово роздрібна торгівля

Досить чекати відгуку вічно зайнятих менеджерів великих інтернет-магазинів і селищах Вам золоті гори товарів за копійки! Альтернатива є – новий і динамічно розвивається торгова площадка Infotv. Ми вже стоїмо на ногах, але не збираємося обростати бюрократичним “жирком”, тому можемо собі дозволити працювати з кожним клієнтом індивідуально (на відміну від великих мережевих магазинів). Опрацьовуючи кожне замовлення до дрібниць. Якщо ви хочете знайти товар або клієнта на ваш товар або послугу звертайтеся до нас. У нас ви можете як замовити товар або послугу так і розмістити.

Купити товар або замовити послугу в Україні

На даному сайті ви знайдете товари або послуги які можете замовити по всій Україні.

Товари в Україні

  • Тут зібрані магазини які роблять доставку по всій Україні і дають гарантію на якість товару і послуг. Для замовлення будь-якого товару ви на сторінці вказано номер телефону за яким ви можете зателефонувати і дізнатися всю цікаву для вас інформацію або зробити сам замовлення з 9:00 до 20:00 з Пн-Вс. Так само зробити замовлення можна онлайн 24/7 через корзину сайту. Відео ролик як зробити замовлення онлайн на сайті Infotv.

Послуги в Україні

  • Всі представлені послуги виконуються в строк за домовленістю умов і мають гарантоване обслуговування за домовленістю з кожним представником послуги окремо. На кожної сторінки по послугах в Україні є номер телефону за яким ви можете дізнатися всю цікаву для вас інформацію або зробити замовлення з 9:00 до 20:00 з Пн-Вс. Якщо замовити послугу онлайн то вона доступна 24/7 після відправки заявки в порядку черги на початку робочого дня вам зателефонують і уточнять замовлення і його умови виконання.

Також ви можете використовувати для зв’язку з нашим консультантом номер (066) -879-56-97 9:00 до 20:00 з пн-нд вам дадуть відповідь на всі питання з приводу продажу або замовлення товару або послуги.

Продаж і пропозиція своїх товарів або послуг в Україні на сайті Infotv

Як швидко і легко почати продавати свій товар або послугу в Україні на торговому майданчику INFOTV.

Запропонувати товари в Україні

  • Для розміщення товарів вам знадобиться якісні фото, відео товару, ціна, технічні характеристики, для кожного запропонованого товару.

Запропонувати послуги в Україні

  • Для розміщення послуги вам необхідно мати фото, відео (виконання послуги в цілому) стартова ціна і опис своєї діяльності.

З приводу обробки відео і фото та інші визначні вас питань звертайтеся поштою [email protected]

Дякую вам за вашу увагу. Ми раді будемо працювати з вами і допомогти знайти те що ви шукайте.